شهردار جدید گلستان: گلستان، گل استان می شود/ گلستان را 100 روزه متحول می کنم

بر اساس این گزارش، شهردار گلستان ضمن خوشامدگویی به معاون امور عمرانی استانداری و مسئولین شهرستانی، از اعضای شورای اسلامی شهر گلستان تشکر کرد و گفت: از اعتمادی که اعضای شورای اسلامی به بنده کردند نهایت تشکر و قدردانی را دارم و علی رغم مسئولیت سنگینی که بر عهده من گذاشته است، شیرینی خدمت به مردم و شهروندان این مسئولیت را دلچسب می کند.
مهندس نعمت زاده در این مراسم با اشاره به استفاده از پتانسیلهای موجود گفت: اصلاحات ساختار اداری و سالم سازی محیط و استفاده از نیروهای توانمند و سالم را در دستور کار قرار خواهم داد.
شهردار گلستان با اشاره به وجود شهروندان فهیم و قدرشناس، مسئولین دلسوز و همکاران توانمند درشهرداری، گفت: در راستای خدمت رسانی به مردم  برنامه ها و اهداف خود را در 4 محور تنظیم کرده ام که این محورها ملاک ارزیابی عملکرد خواهد بود.
ایشان در راستای تبیین محورهای اهداف خود؛ سلامت کاری، جلب اعتماد عمومی مردم به شهرداری با عملکرد خوب و پاسخگویی مناسب و صحیح، تکریم ارباب رجوع با عدالت محوری و رفع تبعیض، برنامه محوری و تبدیل زمان آینده به حال، تلاش مجدد و شبانه روزی همراه با سرعت و کیفیت را جزو این ممحورها عنوان کرد. و ابراز امیدواری نمود تا با این اقدامات، عقب ماندگی های فعلی شهر جبران شود.
مهندس نعمت زاده که قبلاً شهردار صالحیه بود و خدمات ارزنده ای در آنجا انجام داده بود، گفت: طی 100 روز آینده، شهر گلستان شاهد تحولات چشمگیری خواهد بود و در آینده ای نزدیک شهر گلستان به گل استان مبدل خواهد شد.
/ 0 نظر / 14 بازدید